Sneakersy Geox Spherica™ - lekkość i komfort

Marka GEOX znana jest z szerokiego wyboru butów sportowych. W każdej kolekcji duży nacisk kładzie się na nowe wzory i kolory sneakersów, a także nowoczesne technologie, które sprawiają, że buty GEOX są tak wygodne. Projektanci, przy współpracy technologów, łączą nowoczesne trendy z wyjątkowymi rozwiązaniami. W ten sposób narodziły się sneakersy GEOX Spherica™, czyli kolekcja, która szybko podbiła serca użytkowników na całym świecie. Nic dziwnego. Komfort, jaki zapewniają te buty, jest zwyczajnie niezrównany. Lekkość, wygoda i oddech – te trzy słowa najlepiej podsumowują buty Spherica™ . Poprzeczka została ustawiona bardzo wysoko.

Lekkość

Modele Spherica™ opierają się na podeszwie wykonanej z nowoczesnego tworzywa EVA. Dzięki zastosowaniu tego materiału, buty są lekkiej jak piórko, co sprawia, że stopy się w nich nie męczą. To rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku sportowych butów, które wybieramy wtedy, gdy zależy nam na całodziennym komforcie.

Wygoda

Wygodne buty to podstawa. W przypadku sneakersów Spherica™ za komfort odpowiadają zastosowane materiały, takie jak miękkie tekstylne tkaniny czy delikatne skóry naturalne wysokiej jakości. Wkładki z miękkiego materiału memory foam gwarantują odpowiednie wsparcie stopy. Największym atutem kolekcji jest system amortyzacji Zero Shock Pads, który niweluje drobne wstrząsy, co przekłada się na wielogodzinną wygodę.

Oddech

Jak zawsze w przypadku butów GEOX, podstawą jest oddychanie. W modelach Spherica™, oprócz wyjątkowej, dziurkowanej podeszwy, znajdziemy przepuszczające powietrze materiały cholewek i wkładek. Wszystko po to, by utrzymać stopy w optymalnej dla nich temperaturze.

Dolącz do nas!